Regenerační ošetření těla

Celotělové ošetření, inspirované zkrášlujícími rituály egyptských královen, přináší dokonalé uvolnění a krásu tělu i duši. Během ošetření Vás čeká celotělový peeling, detoxikační maska regenerační krém. Na výběr máte ze tří ošetření:

 

 

brusinky2Brusinkové ošetření

Brusinky se v moderní kosmetologii používají pro jejich vysoký obsah vitamínů C, rostlinný vitamín E s antioxidačnými účinky a pro obsažené nenasycené mastné kyseliny. Ty rekonstruují buněčné membrány a zabraňují rozmnožování bakterií. Péče ve stylu wellness Vás bude hýčkat a rozmazlovat.

Řada přípravků značky JANSSEN SPA WORLD Vás nabije energií a omámí Vaše smysly.

 

 Brusinkové celotělové ošetření - maska gelová 90 - 120 min. 1500,- Kč  
 Brusinkové celotělové ošetření - maska alginát 90 - 120 min. 3000,- Kč  

 

 

Celotělové ošetření se zeleným čajem

zelenycaj

 

Čínané říkají, že zelený čaj udržuje člověka mladým. Obsah kalcia, železa, fluoridu, draslíku, magnesia, sodíku, fosforu, zinku a vitaminu A,B,C a E je pro tělo velikým životním elixírem. Čaj zpomaluje proces stárnutí, posiluje imunitní systém a potlačuje účinek volných radikálů. Je nepostradatelný i v péči o tělo. Pokožka s vyrovnanou látkovou výměnou září, je pružná a má také příjemnou vůni zeleného čaje.

 

 Celotělové ošetření se zeleným čajem - maska krém 90 - 120 min. 1500,- Kč  
 Celotělové ošetření se zeleným čajem - maska alginát 90 - 120 min. 3000,- Kč  

 

 

eifel-moorEIFEL MOOR - ošetření s rašelinou, medem a bylinkami

Nová tělová řada s rašelinou, medem a bylinnými extrakty pro uvolnění, relaxaci, zlepšení pohyblivosti kloubů, pročištění, detoxikaci organismu, stimulaci látkové výměny. Zklidňuje a zjemňuje žilky na nohách, vyhlazuje a projasňuje pleť. Je vhodná i pro unavené, vyčerpané tělo. Přináší energii a celkové uvolnění.

 

 

 

 

 

 

 EIFEL MOOR - celotělové ošetření - rašelina, med a bylinky 90 - 120 min. 2000,- Kč