Depilace teplým a studeným voskemradiofrekvence

Depilace teplým a studeným voskem umožní zbavit se ochlupení na jakémkoliv místě Vašeho těla během krátké doby. Vše za pomoci přírodních vosků, které jsou šetrné k Vaší pokožce a nedráždí ji.

Depilace voskem se používá téměř na všechny části těla - obličejové partie, ruce, záda, třísla, nejčastěji depilovanou pokožku nohou, apod.

Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení nebo použití depilačních krémů. Při pravidelném odstraňování chloupků je jejich růst omezen, jsou jemnější a méně výrazné. Nevýhodou je, že u citlivějších typů pokožky, se může jednat o bolestivější způsob depilace, i když bolest trvá velice krátkou dobu.

Chloupky je potřeba před depilací nechat dorůst na cca 5 mm aby se na depilační pásky zachytili pokud možno všechny. Před depilací musí být pokožka čistá a suchá, není vhodné použít kosmetické přípravky jako např. tělová mléka, oleje atd., nesmí na ní být otevřené rány, ekzémy, vyrážky, lupenka, pásový opar, křečové žíly, atd. Mateřským znaménkům je nutno se při depilaci také vyhnout.

 Horní ret  30,- Kč  
 Brada   30,- Kč  
 Tváře   60,- Kč   
 Podpaží   75,- Kč  
 Ruce   90 - 120,- Kč  
 Břicho   75 - 100,- Kč  
 Třísla   75 - 100,- Kč  
 Lýtka   150 - 200,- Kč  
 Celé nohy   300 - 350,- Kč