Masáže těla

Masáž lávovými kamenykameny-1

Tato masáž pochází údajně z kmenových rituálů praktikovaných americkými indiány.Lávové kameny jsou tmavě šedé, po použití oleje krásně lesklé, černé a hladké. Dovážejí se mimo jiné z Havaje, kde se tento čedič lávového původu ručně sbírá a opracovává vodou. K masážím jsou lávové kameny vhodné jednak kvůli tomu, že dlouho drží teplo, jednak pro své léčivé vyzařování - mají vysokou energetickou vibraci.

Masáž lávovými kameny je výbornou relaxací. Až na sobě ucítíte teplo sálající z hladkého kamene, Váš organismus se začne postupně uvolňovat . Horké kameny pomáhají odstraňovat nervozitu a stres, nespavost a další neduhy těch, kteří jsou nuceni pracovat pod tlakem. Na fyzické úrovni pomáhá teplo z kamenů uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému. Přírodní olej zvláční pokožku, teplo otevře póry. Blahodárným vlivem na lymfatický systém působí lávové kameny proti celulitidě. Zlepšuje se tok v energetickém systému člověka. Dochází k vylaďování funkce čaker (energetických center) i meridiánů (energetických drah).

 

 Masáž lávovými kameny 30-45 min. 250,- Kč 

 

Anticelulitická masáž nohou

masaz lytek400

 

Tato speciální masáž působí na tukové buňky a podkoží při současném zlepšení podkožního metabolismu. Vyhlazuje viditelně pokožku a dokonale ji díky aktivním látkám hydratuje a vyživuje. Anticelulitická masáž se  provádí postupem, kde dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury. Ovlivňuje se hluboký krevní oběh. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází poté k lepšímu vstřebávání tuků, odvodnění a odplavení škodlivých látek.

 

 

 

kontraindikace:

- při nádorovém onemocnění, dosud neléčené nebo nedoléčené maligní onemocnění
- akutní žilní onemocnění
- akutní bakteriální infekční onemocnění
- akutní horečnaté stavy
- zduřelé uzliny na pohmat bolestivé
- křečové žíly - vyrixy
- vrozené postižení mízního systému

 

 Anticelulitická masáž nohou 30 min. 250,- Kč  

 

Indická masáž hlavy

hlavov-mas-200Tradiční indická masáž hlavy se praktikuje v Indii jako součást ájurvédského učení a je známá více než tisíc let. Ve své domovské zemi je součástí každodenního života.

Jedná se o masáž zklidňující, relaxační. Praktikuje se na těch částech hlavy, která jsou energetickými centry. Velmi účinně působí proti stresu, s kterým se dnes neustále setkáváme. Pokud je aplikována pravidelně, tak dokáže omezit nebo i odstranit výskyt migrén. Indická masáž hlavy se zaměřuje na uvolnění napětí svalů ramen, krku, hlavy a obličeje. Je také označovaná jako antistresová masáž: pomáhá zmírnit bolesti hlavy a očí, uvolňuje pohyb v ramenou a šíji. Samotná masáž hlavy podporuje růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu.

- uvolnění napětí v klíčových oblastech, úleva od bolesti
-
znovuobnovení kloubní pohyblivosti krku a ramen
-
zmírnění očního napětí
-
pomoc při bolestech hlavy a migrénách
-
povzbuzení krevního oběhu, zlepšení cirkulace krve ve ztuhlých svalech
-
podpora činnosti nervového systému
-
povolení svalstva vlasové pokožky hlavy, povzbuzení růstu vlasů a zlepšení jejich kvality
-
odstranění poruch spánku a nespavosti
-
zlepšení koncentrace, jasnější myšlení

 Indická masáž hlavy 30 min. 250,- Kč