Image
This image for Image Layouts addon

Klasická masáž obličeje

Jedná se o jednu z nejkomplexněji působících masáží. Zahrnuje systematické a velice účinné tahy, jako je hlazení, hnětení a vyvíjení postupného tlaku na měkké tkáně obličeje, krku, hrudníku a dekoltu. Cílem je navození celkového stavu uvolnění a relaxace. Ošetření v oblasti očí a čela je účinné též k odstranění bolestí hlavy. Veškeré hmaty uvolňují napětí mimických svalů a výrazně zlepšují celkový vzhled pleti. I základní masáž obličeje dokáže na několik měsíců změnit výrazovou tvář klientky.
Image
This image for Image Layouts addon

Lymfatická masáž obličeje

Speciální masážní technika, která blahodárně působí na obličej, vyhlazuje ho, detoxikuje a obnovuje správný tok lymfy. Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky. Po manuální lymfodrenáži obličeje se ukládá méně tuků a urychluje se podkožní metabolismus. Výrazně potlačuje vznik vrásek, otoky v okolí očí, akné a nerovnosti na pokožce.
Image
This image for Image Layouts addon

Liftingová masáž obličeje

Velice účinná masáž obličeje s ihned viditelným účinkem. Lifting je znám jako metoda vypnutí a vyhlazení povadlé pleti. Speciální tahy lyftingové masáže se zaměřují na mimické svaly obličeje, na jeho prokrvení a vypnutí. Zpomalují stárnutí pleti, vznik vrásek, podporují regeneraci, snižují napětí v obličeji, výrazně zvyšují pružnost pokožky a celkově mají pozitivní vliv na psychiku.
Image
This image for Image Layouts addon

Mikromasáž očního okolí

Mikromasáž je speciální druh kosmetické masáže, působící na citlivou oblast v okolí očí. Při masáži se snižuje prohloubení vrásek, zmenšují se váčky pod očima a upravuje se nitrooční tlak. Výrazně působí i na pevnost obočí, které má postupem času tendenci klesat. Masáž má příznivý vliv i na výživu pokožky, zvyšuje pružnost, odstraňuje únavu a pomáhá vyplavovat toxiny.
Image
This image for Image Layouts addon

Masáž obličeje s křišťály

Křišťálová masáž obličeje, krku a dekoltu se provádí za pomoci dvou masážních tyčinek z pravých křišťálů. Ty se přikládají na akupresurní body s drenážním efektem, aby se docílilo žádané detoxikace. Ošetření křišťály dodá pokožce novou energii, navrací rovnováhu, čistí a odstraňuje blokády, které narušují volný tok energie. Tato luxusní procedura Vás nejen příjemně uvolní a zrelaxuje, ale zanechá Vaši pleť křišťálově čistou a dokonale zregenerovanou.
Image
This image for Image Layouts addon

Masáž obličeje lávovými kameny

Velice příjemná procedura, která přináší harmonickou kompozici tepelných účinků lávových kamenů a kosmetické masáže. Výsledkem je výrazné uvolnění mimických svalů, regenerace pleti a povzbuzení lymfatického systému. To vše přispívá nejen k výraznému zlepšení fyzického vzhledu, ale i k celkové relaxaci organismu, navození duševní pohody a vnitřního klidu.
Image