Relaxační tělové masáže

Image
Image
Image
This image for Image Layouts addon

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je právem nazývána královnou relaxačních masáží. Kromě celkového ozdravení má navíc i výrazný terapeutický účinek. 
Až na sobě ucítíte teplo sálající z hladkého kamene, Váš organismus se začne postupně uvolňovat. Speciální hmaty, kombinované s magickou silou nahřátých kamenů dokonale harmonizují tělo i mysl, zbavují napětí a navozují stav dokonalé relaxace a odpočinku. 

Horké kameny pomáhají odstraňovat nervozitu a stres, nespavost a další neduhy těch, kteří jsou nuceni pracovat pod tlakem. Na fyzické úrovni pomáhá teplo z kamenů uvolňovat ztuhlé svaly, blokády a svalové křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému.
Image
This image for Image Layouts addon

Indická masáž hlavy

Tradiční indická masáž hlavy se praktikuje v Indii jako součást ájurvédského učení a je známá více než tisíc let. 

Jedná se o masáž zklidňující, relaxační a antistresová. Praktikuje se na těch částech hlavy, která jsou energetickými centry.  Pokud je aplikována pravidelně, tak dokáže omezit nebo i odstranit výskyt migrén. 

Indická masáž hlavy se zaměřuje na uvolnění napětí krku, ramen a šíje. Pomáhá zmírnit bolesti hlavy a očí. Samotná masáž hlavy podporuje růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu.  Díky navozenému pocitu uvolnění pomáhá odstraňovat poruchy spánku a deprese.
Image