Obličejová masáž a masáž dekoltu.

Obličejová masáž je velmi oblíbená a příjemná procedura. Svalová tkáň v obličeji s věkem oslabuje, kolem úst, očí a na čele se objevují jemné vrásky. Masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepší krevní oběh, pružnost svalů a masírovaná osoba se pak cítí skvěle a září zdravím.

oblicej.masaz-400

 

účinky kosmetické masáže:

- vyhlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu
- podpora elasticity pleti
- zpevnění kontur obličeje
- aktivace kolagenové syntézy
- zjemnění výrazových linií a vrásek
- podpora energetických funkcí pokožky

 

 

Klasická masáž obličeje a dekoltu

Jedná se o jednu z nejkomplexněji působících masáží. Masáž zahrnuje systematické pohyby, jako je hlazení, hnětení a vyvíjení postupného tlaku na měkké tkáně obličeje, krku, hrudníku i ramen, s cílem navození celkového stavu uvolnění. Ošetření v oblasti očí a čela je účinné též k odstranění bolestí hlavy. Veškeré hmaty též uvolňují napětí mimických svalů a pomáhají proti tvorbě vrásek.


Mikromasáž očního okolí

Mikromasáž je speciální druh kosmetické masáže, působící na citlivou oblast v okolí očí. Při masáži se snižuje prohloubení vrásek, zmenšují se váčky pod očima a upravuje se nitrooční tlak. Výrazně působí i na pevnost obočí, které má postupem času tendenci klesat. Masáž má příznivý vliv i na pružnost a výživu pokožky, která je v okolí očí tenká a velice citlivá. Zvyšuje pružnost, odstraňuje únavu a pomáhá vyplavovat toxiny.


Uvolňující obličejová masáž Strategist

masaz.obl.350

Lymfatická masáž obličeje

Lymfatická masáž obličeje je speciální metodou, která blahodárně působí na obličej, vyhlazuje ho, detoxikuje a obnovuje správný tok lymfy. Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky. Po manuální lymfodrenáži obličeje se ukládá méně tuků a urychluje se podkožní metabolismus. Lymfodrenáž obličeje výrazně potlačuje vznik vrásek, akné a nerovností na pokožce. Otoky v očním okolí budou po této aplikaci již minulostí.


Lyftingová masáž obličeje

Lifting – vyhlazovací masáž obličeje je nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie, která využívá pouze masáže.

Lifting – vyhlazovací masáž obličeje je oblíbena z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Tato masáž brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji.


Detoxikační medová masáž obličeje

Je jednou ze znovuobjevených starých ozdravných technik, která je vhodná zvláště pro odbourání stresu a při nahromadění typických civilizačních chorob, které souvisejí s usazováním jedů a škodlivin v organismu. Během masáže dochází k hlubokému uvolnění. Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus.
Med obsahuje důležité minerály a stopové prvky, které pleť při masáži absorbuje. Jemný dotyk aktivuje vegetativní nervový systém a krevní oběh.
Klient se po masáži cítí příjemně, lehce, uvolněně, pokožka je hladká, jemná, příjemná, krásně voní po medu.

masaz.drahokami-300
 
Masáž obličeje s křišťály
 
Křišťálová masáž obličeje, krku a dekoltu se provádí se dvěma masážními tyčinkami z křišťálů. Masážní tyčinky se přikládají na akupresurní body a používají s drenážním efektem, aby se docílilo detoxikace.
Ošetření křišťály dodá pokožce novou energii, navrací pokožce rovnováhu. Čistí a odstraňuje blokády, které narušují volný tok energie.
Tato luxusní procedura vás nejen příjemně uvolní a zrelaxuje, ale zanechá vaši pleť křišťálově čistou, dokonale vyčištěnou a zregenerovanou.

 
Masáž obličeje lávovými kameny
 
Masáž obličeje lávovými kameny přináší  harmonickou kompozici tepelných účinků lávových kamenů a kosmetické masáže obličeje. Výsledkem  jsou vynikající účinky v omlazení a regeneraci pleti obličeje, v povzbuzení lymfatického systému a v uvolnění svalů v oblasti tváře, krku a dekoltu.  To vše přispívá nejen k výraznému zlepšení fyzického vzhledu, ale také k celkové relaxaci organismu a k navození duševní pohody a vnitřního klidu.

polodrahokami-250
 
Masáž obličeje polodrahokamy
 
Kosmetická masáž obličeje a dekoltu dokonale vyhlazenými polodrahokamy zahřátými na teplotu 37-40 stupňů Celsia. Tyto polodrahokamy jsou velmi příjemné na dotek a krásné na pohled. Mají vysoké léčivé účinky na pokožku, svaly, orgány. Dokáží uvolňovat emoce a zážitky, které jsou hluboce uložené v oblasti obličeje. Tato luxusní masáž je jedinečná tím, že harmonizuje tělo, duši i mysl člověka a má ihned viditelný účinek. Vaše kůže bude jemná a krásná.
 
 
 
 
 Klasická masáž obličeje a dekoltu 15 min. 100,- Kč 
 Mikromasáž očního okolí 15 min. 100,- Kč 
 Uvolňující masáž Strategist 15 min. 100,- Kč 
 Lymfatická masáž obličeje 20 min. 250,- Kč 
 Lyftingová masáž obličeje 15 min. 100,- Kč 
 Detoxikační medová masáž 20 min. 150,- Kč 
 Masáž obličeje s křišťály 20 min. 150,- Kč 
 Masáž obličeje lávovými kameny 20 min. 150,- Kč 
 Masáž obličeje polodrahokamy 20 min. 150,- Kč